2026 Premium IPTV Nederland

IPTV Nederland: Het Beste IPTV Abonnement van 2026

4,8/5 uit 694 beoordelingen

37.000+ TV-zenders · 175.000+ films & series · EPG & Replay · 4K / FHD

Met IPTV Nederland van MyIPTV NL kijk je alle Nederlandse zenders zoals NPO, RTL en SBS6, live sport als de Eredivisie en Formule 1, en duizenden films en series in haarscherpe 4K — stabiel, zonder haperingen en al vanaf €4,17 per maand.

  • Binnen enkele minuten actief
  • Anti-freeze servers voor de Benelux
  • 24/7 Nederlandstalige support
  • Geen contract, 14 dagen geld-terug
SSL-beveiligde betaling
IPTV Nederland
Netflix
Apple TV
Formule 1
Hulu
Live Eredivisie & F1 in 4K

Ontdek de beste films en series met IPTV in Nederland

Geniet van een uitgebreide selectie on-demand films, populaire series en nieuwe titels, allemaal in scherpe HD- en 4K-kwaliteit.

Netflix
Disney+
HBO Max
Amazon Prime Video
Apple TV+
Hulu
Paramount+
Netflix
Disney+
HBO Max
Amazon Prime Video
Apple TV+
Hulu
Paramount+
Netflix
Disney+
HBO Max
Amazon Prime Video
Apple TV+
Hulu
Paramount+
Netflix
Disney+
HBO Max
Amazon Prime Video
Apple TV+
Hulu
Paramount+
Netflix
Disney+
HBO Max
Amazon Prime Video
Apple TV+
Hulu
Paramount+

IPTV Nederland – de ultieme IPTV service van 2026 in 4K & Ultra HD

Ervaar het verschil met MyIPTV NL en haal alles uit jouw IPTV Nederland-abonnement. Met één krachtig entertainmentpakket krijg je onbeperkt toegang tot films, series, sport en een brede selectie Nederlandse en internationale tv-zenders. Kijk in vloeiende FHD- en 4K-kwaliteit, waar en wanneer je maar wilt. Onze snelle en stabiele IPTV-oplossing is geoptimaliseerd voor al je apparaten, thuis én onderweg.

Waarom kiezen voor IPTV Nederland van MyIPTV NL?

  • VOD met Nederlandse ondertiteling
  • Duidelijke TV-gids (EPG) om eenvoudig te plannen
  • Replay om gemiste programma's terug te kijken
  • PPV-evenementen zoals sport en live concerten
  • Geschikt voor Smart TV, Android, iOS, laptop en meer
Films, series en sport on demand

IPTV Nederland abonnement kopen — kies jouw pakket

Bekijk onze voordelige IPTV abonnementen met directe activatie

Starter

3 Maanden

Ontdek onze service

€23,99

Slechts €8,00/maand

  • 1 scherm tegelijk
  • 37.000+ live kanalen
  • 175.000 films & series
  • 4K/FHD/HD kwaliteit
  • EPG & VOD inbegrepen
  • Anti-freeze technologie
  • VPN Bescherming
  • 24/7 NL Support
14 dagen geld-terug-garantie
Kies Dit Plan
Versleutelde & veilige betaling
Populair

6 Maanden

Goede balans tussen prijs en duur

€34,99

Slechts €5,83/maand

Bespaar 27%

  • 1 scherm tegelijk
  • 37.000+ live kanalen
  • 175.000 films & series
  • 4K/FHD/HD kwaliteit
  • EPG & VOD inbegrepen
  • Anti-freeze technologie
  • VPN Bescherming
  • 24/7 NL Support
14 dagen geld-terug-garantie
Kies Dit Plan
Versleutelde & veilige betaling

Veilig betalen met iDEAL, Bancontact, creditcard of crypto.

Wat je krijgt met IPTV Nederland van MyIPTV NL

37.000+ Live Zenders

Nederlandse, Belgische, Europese en internationale tv: entertainment, sport, nieuws en meer.

Grote Films & VOD-bibliotheek

Uitgebreide collectie films en on-demand content met Nederlandse ondertiteling, regelmatig bijgewerkt.

Sport & PPV-evenementen

Eredivisie, Champions League, Formule 1 en pay-per-view evenementen in hoge kwaliteit.

Stabiel streamen

Betrouwbare servers voor vloeiend kijken met minimale buffering, ook tijdens piekmomenten.

Meerdere kwaliteitsopties

Kijk in 4K Ultra HD, Full HD, HD of SD, afhankelijk van je verbinding en apparaat.

Werkt op alle populaire apparaten

Smart TV, Firestick, Android, iOS, tablet, laptop en meer – overal waar je kijkt.

Live sport kijken met IPTV Nederland — Eredivisie, Champions League & Formule 1

Mis geen enkele wedstrijd. Met je IPTV Nederland-abonnement kijk je live sport in haarscherpe HD en 4K, zonder vertraging en zonder dure aparte sportpakketten.

  • Eredivisie, Keuken Kampioen Divisie & internationale competities
  • UEFA Champions League & Europa League
  • Formule 1 — alle races, kwalificaties en trainingen
  • Premier League, LaLiga, Serie A & Bundesliga
  • Boksen, UFC/MMA en pay-per-view (PPV) evenementen
  • Tennis, wielrennen, darts en meer

Veilig & Anoniem IPTV Kijken in Nederland met MyIPTV NL

Bij MyIPTV NL staat jouw privacy centraal. Wanneer je IPTV kijkt, wil je niet dat je internetprovider meekijkt of je verbinding afremt tijdens drukke momenten. Daarom is onze IPTV Nederland service ingericht met extra privacybescherming op netwerkniveau, zodat jouw kijkgedrag beter afgeschermd blijft.

Je IPTV streams lopen via beschermde routes die helpen om ongewenste blokkades en snelheidsbeperkingen door providers te beperken. Hierdoor blijft je verbinding stabiel, ook tijdens populaire sportwedstrijden of grote live evenementen. Geen plotselinge haperingen, geen onnodige vertraging — gewoon zorgeloos IPTV kijken in Nederland.

Wat dit voor jou betekent:

  • Minder kans op blokkades door je internetprovider
  • Stabielere IPTV streams tijdens piekuren
  • Meer privacy bij het gebruik van IPTV Nederland
  • Geen extra software of VPN nodig
  • Direct werken op al je IPTV-apparaten

Je hoeft niets te installeren of technisch in te stellen. Open simpelweg je IPTV-app en kijk direct verder. Alles werkt automatisch op de achtergrond, zodat jij zonder zorgen kunt genieten van je favoriete zenders, films en sport.

Twijfel je nog of IPTV kopen bij MyIPTV NL bij je past? Probeer eerst een testperiode en ervaar zelf hoe veilig en soepel IPTV Nederland kan zijn.

Veilig en anoniem tv kijken thuis

In 3 stappen starten met IPTV Nederland

Eenvoudig bestellen, binnen enkele minuten kijken

1

Plaats je bestelling

Kies je ideale abonnement en rond de betaling veilig af.

2

Activeer je account

Je ontvangt binnen 5 minuten je inloggegevens per e-mail.

3

Begin met kijken

Start met streamen op al je apparaten.

Hulp nodig? Ons supportteam staat 24/7 voor je klaar via WhatsApp.

IPTV Nederland kijken op al je apparaten

Eén IPTV Nederland-abonnement werkt op vrijwel elk scherm in huis. Installeer een app zoals IPTV Smarters Pro, TiviMate, VLC of Kodi, log in met je gegevens en je kijkt binnen een paar minuten.

Smart TV

Samsung, LG en Android TV / Google TV — kijk direct via een IPTV-app op je televisie.

Amazon Firestick

Installeer IPTV Smarters Pro of TiviMate via de Downloader-app en stream in 4K.

iPhone, iPad & Apple TV

Kijk IPTV Nederland onderweg op iOS of thuis op je Apple TV met een IPTV-player uit de App Store.

Android & Nvidia Shield

Android-telefoons, tablets, Android-boxen en de Nvidia Shield ondersteunen alle populaire IPTV-apps.

MAG box

Gebruik je een MAG box? Vul de portal-URL in die je van ons ontvangt en je kijkt direct.

Windows & Mac

Kijk op je laptop of computer met VLC, Kodi of een andere IPTV-player.

Stap-voor-stap uitleg per apparaat vind je in onze IPTV installatiegids.

IPTV aanbieders vergelijken: waarom MyIPTV NL anders is

Niet elke IPTV aanbieder in Nederland levert dezelfde kwaliteit. Vergelijk zelf en ontdek waarom klanten bij ons blijven.

We zijn niet gestart als nóg een IPTV-aanbieder. We zijn begonnen uit frustratie — te vaak afgebrand door anonieme aanbieders met wankele servers en nul support. Daarom bouwen we het anders: eerlijke prijzen, infrastructuur geoptimaliseerd voor Nederland en België, en een team dat je gewoon in het Nederlands antwoordt. Geen lokprijzen die na een maand verdubbelen, geen gedoe.

Nederland-Geoptimaliseerd

MyIPTV NL

Traditionele Kabel

Andere Aanbieders

Aanbod
37.000+ zenders & 175.000+ VOD
~80 zenders, dure pakketten
Wisselend, vaak offline
Streaming
CDN-geoptimaliseerd voor Benelux
Stabiel maar beperkt
Buffering & bevriezing
Privacy
Geen kijklogs, geen IP-tracking
ISP logt al je kijkgedrag
Onduidelijk, vaak dataverzameling
VPN nodig?
Nee — gecamoufleerde DNS-links
Niet van toepassing
Vaak wel, met snelheidsverlies
Support
24/7 WhatsApp & e-mail (NL + EN)
Chatbot of lange wachtrij
Geen reactie na betaling
Contract
Geen contract, 14 dagen geld-terug
12 maanden vastzitten
Geen refund, verdwijnt soms
Prijs
Vanaf €7,99/maand — eerlijk & vast
€30–€80+/maand + extra pakketten
Lokprijzen, verdubbelt na 1 maand

Ervaringen met IPTV Nederland

Bekijk de ervaringen van tevreden gebruikers

★★★★★

"Super tevreden! Binnen 10 minuten kon ik al tv kijken. Beeldkwaliteit is haarscherp, geen haperingen."

Sander de V.Amsterdam
★★★★★

"Ik heb al meerdere aanbieders geprobeerd, maar deze is verreweg de beste. 4K werkt perfect tijdens voetbal."

Mohammed E.Rotterdam
★★★★★

"Goede klantenservice, abonnement was binnen 5 minuten actief. Erg blij met deze keuze."

Laura v. D.Utrecht
★★★★★

"Werkt top op mijn Samsung Smart TV. Geen technische kennis nodig, gewoon installeren en kijken."

Jeroen B.Den Haag

Alles wat je moet weten over IPTV Nederland

IPTV Nederland kijken bij MyIPTV NL

Wat is IPTV Nederland en hoe werkt het?

IPTV staat voor Internet Protocol Television: televisie die via je internetverbinding wordt geleverd in plaats van via een kabel- of satellietaansluiting. Je hebt dus geen schotel, decoder of dure kabelaansluiting meer nodig. Met een IPTV Nederland-abonnement van MyIPTV NL stream je live tv, films en series rechtstreeks naar je Smart TV, smartphone, tablet, laptop of streaming device. Het enige wat je nodig hebt is een stabiele internetverbinding en een IPTV-app.

Nederlandse zenders én internationale televisie

Met IPTV kijk je alle populaire Nederlandse zenders — van NPO 1, 2 en 3 tot RTL, SBS6, Veronica en Net5 — aangevuld met Belgische, Duitse, Engelse, Turkse, Marokkaanse en honderden andere internationale kanalen. Of je nu het journaal, een talkshow, een realityserie of buitenlandse nieuwszenders wilt volgen: alles zit in één overzichtelijk pakket met een handige TV-gids (EPG) en Replay om gemiste programma's terug te kijken.

Live sport kijken: Eredivisie, Champions League en Formule 1

Sportliefhebbers kijken met IPTV Nederland live naar de Eredivisie, de UEFA Champions League en Europa League, de complete Formule 1-kalender met races, kwalificaties en trainingen, plus topcompetities als de Premier League, LaLiga, Serie A en Bundesliga. Ook boksen, UFC/MMA, tennis, wielrennen, darts en grote pay-per-view-evenementen kijk je in haarscherpe kwaliteit — zonder aparte, dure sportpakketten.

37.000+ zenders en 175.000+ films en series

Je krijgt toegang tot meer dan 37.000 live zenders en een uitgebreide VOD-bibliotheek met ruim 175.000 films en series, voorzien van Nederlandse ondertiteling en regelmatig bijgewerkt met de nieuwste titels. Van de laatste bioscoophits tot complete seizoenen van populaire series: je kijkt wat je wilt, wanneer het jou uitkomt.

IPTV op al je apparaten

Ons IPTV-abonnement werkt op vrijwel elk apparaat: Smart TV's van Samsung, LG en Android TV, smartphones en tablets (iOS en Android), computers (Windows, Mac en Linux) en streaming devices zoals de Amazon Fire TV Stick, Apple TV en Chromecast. Na je bestelling ontvang je een duidelijke installatiegids voor jouw specifieke apparaat, zodat je binnen enkele minuten kijkt. Bekijk de volledige installatiegids voor stapsgewijze instructies.

Beeldkwaliteit: 4K, Full HD en HD

Je streamt in 4K Ultra HD, Full HD (1080p) of HD (720p), afhankelijk van je internetsnelheid en apparaat. Voor vloeiend HD-kijken adviseren we minimaal 10 Mbps; voor 4K-streaming raden we 25 Mbps of meer aan. Dankzij onze voor de Benelux geoptimaliseerde servers blijft het beeld stabiel — ook tijdens drukke sportavonden en grote live-evenementen.

Wat kost IPTV in Nederland?

Een IPTV Nederland-abonnement bij MyIPTV NL is een stuk voordeliger dan een traditioneel kabelpakket. Voor 1 scherm betaal je €23,99 voor 3 maanden, €34,99 voor 6 maanden of €49,99 voor 12 maanden — met het jaarabonnement kom je uit op slechts €4,17 per maand. Kijk je met het hele gezin? Kies dan een pakket voor 2 of 3 schermen tegelijk. Alle IPTV Nederland abonnementen zijn inclusief live zenders, VOD, EPG en 24/7 support, zonder contract en met 14 dagen geld-terug-garantie.

Hoe kies je de beste IPTV aanbieder in Nederland?

Er zijn veel IPTV aanbieders in Nederland, maar de verschillen in kwaliteit zijn groot. Let bij het kiezen van een IPTV Nederland-abonnement vooral op deze punten:

  • Stabiele servers — geen buffering of bevriezing tijdens drukke sportavonden.
  • Nederlandstalige support — snel antwoord via WhatsApp of e-mail als je hulp nodig hebt.
  • Gratis proefperiode — test de kwaliteit eerst voordat je betaalt.
  • Vertrouwde betaalmethoden — zoals iDEAL en Bancontact, zonder gedoe.
  • Geen contract en geld-terug-garantie — zodat je nooit vastzit aan een slechte dienst.
  • Eerlijke, vaste prijzen — geen lokprijzen die na een maand verdubbelen.

MyIPTV NL voldoet aan al deze punten. Daarom kiezen steeds meer kijkers in Nederland en België voor ons als hun vaste IPTV aanbieder.

Veilig en eenvoudig betalen met iDEAL en Bancontact

Bij MyIPTV NL reken je veilig af met de betaalmethoden die je gewend bent: iDEAL, Bancontact, creditcard of crypto. Je betaling wordt versleuteld verwerkt en je abonnement is meestal binnen 5 tot 15 minuten actief. Geen verborgen kosten, geen lokprijzen die na een maand verdubbelen — gewoon een eerlijke, vaste prijs.

Is IPTV legaal en veilig in Nederland?

IPTV als technologie is volledig legaal: het is simpelweg televisie via internet. MyIPTV NL host of streamt zelf geen auteursrechtelijk beschermde content; alle inhoud wordt geleverd door externe providers. Onze service is bovendien ingericht met extra privacybescherming op netwerkniveau, zodat je verbinding stabiel blijft en je niet onnodig wordt afgeremd. Je hebt geen aparte VPN nodig om soepel te kijken.

Nederlandstalige klantenservice, 24/7

Loop je ergens tegenaan? Ons supportteam staat 24 uur per dag, 7 dagen per week voor je klaar via WhatsApp en e-mail, in het Nederlands én Engels. We helpen je met de installatie, technische vragen en alles rond je abonnement — meestal binnen enkele minuten.

IPTV Nederland eerst gratis uitproberen?

Niet zeker of IPTV bij je past? Dat snappen we. Daarom kun je MyIPTV NL eerst 24 uur gratis uitproberen voordat je een abonnement neemt — lees meer over onze IPTV gratis proef. Ervaar zelf de beeldkwaliteit, het zenderaanbod en het gebruiksgemak. Ben je overtuigd? Dan kies je eenvoudig een IPTV Nederland abonnement dat bij je past, vanaf slechts €4,17 per maand. Wil je alle pakketten en voordelen naast elkaar zien? Bekijk dan onze pagina IPTV kopen.

Veelgestelde vragen over IPTV Nederland

Alles wat je wilt weten voordat je een abonnement kiest.

IPTV (Internet Protocol Television) is een technologie waarmee je televisieprogramma's via internet kunt bekijken. In plaats van traditionele kabel- of satellietverbindingen gebruikt IPTV je internetverbinding om live tv, films en series te streamen naar je Smart TV, smartphone, tablet of computer.

Onze IPTV service biedt toegang tot duizenden kanalen en een uitgebreide bibliotheek met films en series, allemaal via een stabiele internetverbinding.

Bij MyIPTV NL kost een IPTV Nederland-abonnement voor 1 scherm €23,99 voor 3 maanden, €34,99 voor 6 maanden of €49,99 voor 12 maanden. Met het jaarabonnement betaal je slechts €4,17 per maand. Er zijn geen verborgen kosten, geen contract en je hebt 14 dagen geld-terug-garantie.

Je kijkt alle populaire Nederlandse zenders, waaronder NPO 1, NPO 2, NPO 3, RTL, SBS6, Veronica en Net5, plus Belgische zenders en sportzenders met de Eredivisie, Champions League en Formule 1. Daarnaast heb je toegang tot duizenden internationale kanalen, met een handige TV-gids (EPG) en Replay.

Je kunt onze IPTV service gebruiken op Smart TV's (Samsung, LG, Android TV), smartphones en tablets (iOS en Android), computers (Windows, Mac, Linux), streaming devices (Fire TV Stick, Apple TV, Chromecast) en IPTV boxes. Na je bestelling ontvang je duidelijke installatie-instructies voor jouw specifieke apparaat.

Na het voltooien van je bestelling activeren wij je IPTV abonnement meestal binnen 5-15 minuten. Je ontvangt alle benodigde gegevens per e-mail zodra je abonnement actief is. Ons supportteam staat klaar om je te helpen bij eventuele vragen.

Onze IPTV service biedt toegang tot meer dan 37.000 live kanalen: Nederlandse kanalen, internationale kanalen, sportkanalen (Eredivisie, Champions League, Formule 1), premium entertainment en kinderkanalen. Daarnaast hebben we een bibliotheek met meer dan 175.000 films en series.

Ja! Wij bieden 4K Ultra HD, Full HD (1080p) en HD (720p). We raden minimaal 10 Mbps aan voor HD en 25 Mbps voor 4K streaming.

Dit hangt af van je gekozen abonnement: 1 Scherm (één apparaat tegelijk), 2 Schermen (twee apparaten) of 3 Schermen (drie apparaten). Je kunt je account op meerdere apparaten installeren, maar je kunt alleen op het aantal schermen kijken dat bij je abonnement hoort.

Ja, je kunt je abonnement op elk moment opzeggen. Het loopt af aan het einde van de betaalde periode en wordt niet automatisch verlengd. Neem contact op via e-mail of WhatsApp.

Voor de meeste apparaten raden we IPTV Smarters Pro aan: gratis, overzichtelijk en beschikbaar voor Smart TV, Firestick, Android en iOS. Op Android TV en de Firestick is TiviMate een populaire keuze met een uitgebreide TV-gids. Op Windows en Mac kun je VLC of Kodi gebruiken, en een MAG box werkt via de portal-URL die je van ons ontvangt. In onze installatiegids vind je per apparaat stap-voor-stap uitleg.

Haperingen komen meestal door een trage of instabiele internetverbinding. Zorg voor minimaal 10 Mbps voor HD en 25 Mbps voor 4K, gebruik bij voorkeur een netwerkkabel of 5 GHz-wifi en herstart je router en IPTV-app. Onze anti-freeze servers zijn geoptimaliseerd voor de Benelux; blijft het haperen, neem dan contact op met ons supportteam via WhatsApp.

Ja, ons supportteam staat 24/7 voor je klaar via e-mail en WhatsApp. We helpen je met installatie, technische problemen en vragen over je abonnement. Ons team reageert meestal binnen enkele uren.

IPTV gratis proef aanvragen — probeer 24 uur gratis

Probeer IPTV Nederland geheel vrijblijvend met een gratis proefperiode van 24 uur. Vul het formulier in en ontvang binnen enkele minuten toegang tot 37.000+ zenders en 175.000+ films en series.

Vraag je gratis IPTV proef aan

Vul het formulier in en ontvang binnen enkele minuten toegang tot onze premium IPTV service. Geen betaling vereist, geen verplichtingen.

  • 24 uur gratis toegang
  • 37.000+ live zenders
  • 175.000+ films & series
  • 4K/FHD/HD kwaliteit
  • Alle apparaten ondersteund
  • Geen betaling nodig

Gratis IPTV Proef Aanvragen

Vul je gegevens in om direct te starten

Gebruik bij voorkeur @gmail.com, @yahoo.com of @hotmail.com
Je gegevens zijn veilig. We delen je informatie nooit met derden.

Klaar om te starten met IPTV Nederland?

Ontdek een gebruiksvriendelijke IPTV-oplossing voor kijkers in Nederland. Kies een abonnement dat bij je past en start eenvoudig met kijken, met duidelijke voorwaarden en ondersteuning wanneer je die nodig hebt.

Veilige betaling Duidelijke voorwaarden Ondersteuning beschikbaar
Chat met ons!